Top 101 veidotāji

 

 

 

 

Par AS Prudentia

AS „Prudentia” ir neatkarīga vadošā investīciju bankas pakalpojumu un finanšu konsultāciju sniedzēja Latvijā. Prudentia specializācija ir konsultācijas korporatīvo finanšu jomā Latvijas un Baltijas reģiona vidējā lieluma darījumiem, kas parasti ir no 10M € līdz 250 M € .

Prudentia piedāvā pilnu investīcijas bankas pakalpojumu spektru un „M&A” darījumus korporatīvajiem un privātajiem klientiem. Galveno pakalpojumu klāstā iekļauti uzņēmumu pārņemšanas, pārdošanas un apvienošanas darījumi, slēgtās emisijas, akciju izpirkšanas darījumi, parāda un strukturētā finansējuma piesaiste, sākotnējie publiskie piedāvājumi, biznesa padziļinātā izpēte un novērtējumi, biznesa restrukturizācija. Kopš 2007. gada Prudentia ir starptautiskas neatkarīgu investīciju banku apvienības "Global M&A" dalībniece. "Global M&A" apvieno vairāk nekā 40 birojus visā pasaulē.

Plašāka informācija par Prudentia pieejama šeit: www.prudentia.lv

Papildus pamatdarbības virzienam gadu no gada Prudentia mērķtiecīgi piedalās un īsteno vairākus sociāli nozīmīgus projektus, kuru mērķis ir sniegt atbalstu izglītotas sabiedrības attīstībai un veicināt topošo uzņēmēju izaugsmi. Latvijas vērtīgāko uzņēmumu TOP 101 ir viena no sabiedriski nozīmīgākajām aktivitātēm, kuru Prudentia jau desmit gadus īsteno sadarbībā ar biržu Nasdaq Riga.

 

 

 

 

Par Nasdaq Riga

Birža Nasdaq Riga ir vienīgais licencētais regulētā vērtspapīru tirgus organizētājs Latvijā. Birža saved kopā ieguldītājus, kuriem ir brīvi līdzekļi un vēlme gūt peļņu, uzņēmumus, kuri vēlas piesaistīt papildu kapitālu, un biržas biedrus – bankas un brokeru sabiedrības, kuri darbojas kā starpnieki ieguldītāju vārdā un izpilda vērtspapīru rīkojumus, izmantojot elektronisku tirdzniecības sistēmu. Biržas Nasdaq Riga galvenais uzdevums ir nodrošināt vērtspapīru tirdzniecību, kā arī gādāt par to, lai tirgus būtu atklāts un caurspīdīgs, lai visiem ieguldītājiem tirgus informācija būtu vienādi pieejama.

Birža Nasdaq Riga pastiprināti pievērsusies tam, lai veicinātu Baltijas tirgus reģionālo integrāciju. Baltijas vērtspapīru tirgu veido Nasdaq biržas Rīgā, Tallinā un Viļņā. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet www.nasdaqbaltic.com